Co nabízíme

Vodoinstalační práce

Provádíme vodoinstalační montáže v rodinných a bytových domech i v komerčních objektech (veškeré druhy instalačních materiálů). Vodoinstalace zahrnují instalace rozvodů pitné a teplé užitkové vody, instalace a připojování sanitární techniky, montáže vodovodních armatur, připojování myček nádobí, praček a dalších domácích spotřebičů, montáže zásobníkových a průtokových ohřívačů teplé užitkové vody a tlakové zkoušky vodovodních systémů.

  • Kompletace zařizovacích předmětů ( umyvadlo, klozet,vana atd.)
  • Tlakové zkoušky vnitřních vodovodů.

Topenářské práce

Naše firma nabízí kompletní portfolio topenářských prací. Provádíme montáže ústředního a podlahového vytápění v rodinných a bytových domech i v komerčních objektech. Poradíme s výběrem zdroje vytápění s ohledem na parametry objektu a finanční možnosti zákazníka, dodání topidla, trubkových rozvodů, otopných těles a regulačních prvků ústředního vytápění a jejich instalaci v objektu zákazníka. Provádíme i rekonstrukci stávajícího ústředního topení.

  • Plynové kotle, elektrokotle, kotle na tuhá paliva.
  • Revize kotlů (zákon o ochraně ovzduší č. 201/2012 Sb): kotle Rojek, Krbová kamna Haas-Sohn.

Kanalizační práce

Kanalizace je součástí každého bytu, rodinného domu i nebytových prostor a její důležitost není třeba zmiňovat. Proto je třeba věnovat kanalizaci správnou péči už při samotné stavbě domu, rekonstrukci bytu nebo její opravě,aby spolehlivě sloužila mnoho let. Provádíme montáž kanalizace v rodinných a bytových domech i v komerčních objektech. Nejčastěji se jedná o rozvedení potrubí a pokládku kanalizace i odpadních systémů dešťové vody.

  • Rozvody kanalizace (veškeré druhy instalačních materiálů)
  • Zkoušky těsnosti vnitřní kanalizace

Solární systémy

Nabízíme instalace solárních systémů k podpoře celoročního vytápění, přitápění a ohřevu teplé užitkové vody pro rodinné domy, novostavby, chaty i zahradu s výraznou roční úsporou. Navrhneme a doporučíme materiály a produkty, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti.Po schválení projektu odborně provádíme veškeré montážní práce a následně poskytujeme záruční i pozáruční servis celé dodávky solárního systému.

  • Dodávka a montáž alternativních zdrojů tepla pro vytápění a ohřev TUV

Servisní služby

Nedílnou součástí našich poskytovaných služeb je také provádění smluvního záručního a pozáručního servisu na údržbu, tak i na opravy. U záručních oprav jsou pak poskytovány záruční lhůty stanovené výrobci resp. dovozci předmětných zařízení.

  • Servis a revize kotlů